Súprava príborov Rialto 24 ks PINTINOX

Kód: 2920S091
Novinka
Značka: PINTINOX
€144,19
Na sklade (3 ks)

Kolekcia príborov Rialto je vytvorená v benátskom štýle, ale vďaka absencii ďalších dekorácií a ozdôb predstavuje modernejší smer a ľahšie vyhotovenie. Akcentuje kombináciu klasických a moderných oblých tvarov. Príbory napriek tomu pôsobia masívnym dojmom a vyniknú vďaka mimoriadne leštenej oceli. Kolekcia dodá každému stolu úžasnú sofistikovanosť a eleganciu. Kvalitou a vypracovanými detailmi sú vizuálnym vyjadrením vysokej odbornosti a výnimočnosti značky Pintinox.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • súprava luxusných príborov pre 6 osôb
 • súprava obsahuje:
  • 6 ks lyžíc
  • 6 ks vidličiek
  • 6 ks nožov
  • 6 ks lyžičiek
 • vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 s hrúbkou 3,5 mm
 • umývanie v umývačke riadu
 • dodávané v darčekovom balení

Použitie a údržba

Príbor možno umývať v umývačke riadu. Všetko umývajte hneď po použití. Nože v umývačke oddeľte od ostatných príborov. Používajte vhodné čistiace prostriedky, vyhnite sa chlóru a bieliacim prostriedkom. Po umytí dôkladne osušte. Starostlivo odstráňte zvyšky soli, citrónu, octu, omáčok na báze paradajok a nepoužívajte abrazívne utierky alebo kovové drôtenky.

Dodatočné parametre

Kategória: PRÍBORY
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ 18/10
Povrch: Leštený
Vyhotovenie noža: Kované
Hrúbka materiálu: 3,5 mm
Dĺžka noža: 24,6 cm
Dĺžka lyžice: 20,5 cm
Dĺžka vidličky: 20,2 cm
Dĺžka lyžičky: 15,1 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 90 rokov je talianska spoločnosť Pintinox lídrom vo výrobe príborov z nehrdzavejúcej ocele a riadu pre profesionálne aj domáce kuchyne po celom svete. Názov spoločnosti je spojením mena jej zakladateľa Giacoma Pinti a slova „inox“, čo v taliančine znamená nehrdzavejúca oceľ. Spoločnosť má sídlo v Sarezze (Brescia) vo Valtrompii, čo je oblasť spätá so spracovaním kovov už od čias starého Ríma. Odborné znalosti, skúsenosti a know-how sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Neustály vývoj je postavený na vytrvalom hľadaní stále účinnejších materiálov, dôkladnom testovaní nových technológií a – najmä – štúdiu tvarov, ktoré musia spĺňať ako estetické, tak aj funkčné potreby, pretože všetko spolu má zásadný význam na výsledný produkt.