S farbou von! Pestrá kolekcia Classic Colour

Vaša kuchyňa.
Váš nôž.
Vaše farby.

Päť nových odtieňov kolekcie WÜSTHOF Classic Colour, inšpirovaných farbami zo sveta gastronómie, je rovnako žiarivých a originálnych ako vy.

Všetky farby

Coral Peach

Moja chuť. Môj nôž.

Aké pocity a emócie sa ukrývajú za touto farbou?

Energický odtieň, na ktorý sa môžete spoľahnúť, že prípravu jedla osvieži. Sebavedomý a zábavný. Všeobecne nože s farebnou čepeľpu vyvolávajú oveľa viac emócií ako tie klasické čierne. S týmito farbami si v kuchyni užijete oveľa viac zábavy.

Kúpiť nože Coral Peach

#produkty#/vyhladavanie/?string=coral+peach

Velvet Oyster

Moja chuť. Môj nôž.

Aké emócie môžete očakávať od tejto farby?

Upokojujúci odtieň, ktorý vyvoláva príjemné spomienky na čítanie v útulnej miestnosti pri krbe alebo nalievanie nápoja do obľúbeného pohára. Má v sebe niečo moderné a výhodou je, že ladí s rôznymi štýlmi interiéru. Je dobre kombinovateľný, bez toho, aby farba na seba upozorňovala. Pôsobí uvoľnene a nenásilne.

Kúpiť nože Velvet Oyster

#produkty#/vyhladavanie/?string="velvet+oyster"

Pink Himalayan Salt

Moja chuť. Môj nôž.

Akou vlnou emócií vás zaplaví tento zdanlivo nežný odtieň?

Jemná a zasnená farba, ktorá vám určite vyčaruje úsmev na tvári vždy, keď vezmete pri príprave potravín do ruky tento nôž. Je to univerzálny, pritom rafinovane krikľavý odtieň so štipkou hrdej drzosti. 

Kúpiť nože Pink Himalayan Salt

#produkty#/vyhladavanie/?string="Pink+Himalayan+Salt"

Purple Yam

Moja chuť. Môj nôž.

Akou emóciou vás môže naplniť  táto farba?

Farba vášho veselšieho ja, ktoré sa nebojí vystúpiť z radu. Tento chladný odtieň, ktorý je mladistvý aj retro zároveň, je ideálny na povzbudenie tvorivých síl v kuchyni. Je to čistý, žiarivý tón, ktorý vás vždy pozitívne naladí.

Kúpiť nože Purple Yam

#produkty#/vyhladavanie/?string="Purple+Yam"

Tasty Sumac

Moja chuť. Môj nôž.

Čo môžete čakať od tohto odtieňa?

Farba, ktorá má hĺbku aj dosah ako pohár plný vína. Je to farba silná, odvážna aj oduševnelá zároveň. Má v sebe určitú hrejivosť, inšpiruje k tvorba a skúšaniu nových vecí v kuchyni, dodáva k tomu odvahu. Vyvoláva pocit pohody, vzrušenia a dobrej nálady.

Kúpiť nože Tasty Sumac

#produkty#/vyhladavanie/?string="Tasty+Sumac"